Про Саміт

2018

Аптечний саміт України – 2018

Дата проведення: 6 грудня 2018 р.

Місце проведення: «Mercure Kyiv Congress Centre», Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6

Традиційно в кінці року Аптечна професійна асоціація України збирає всіх гравців фармринку: керівників і представників аптечних компаній та мереж, виробників і дистриб’юторів фармацевтичної продукції, профільних громадських об’єднань, державних регуляторних органів, засобів масової інформації та інших фахівців, аби обговорити сучасні тенденції розвитку галузі, обмінятися інсайдом щодо ринку і виробити стратегію розвитку фармації на найближче майбутнє.

У фокусі саміту:

  • Медична реформа та лікарське забезпечення
  • Регуляторна політика аптечної справи в Україні
  • Аналіз аптечного ринку України
  • Електронний рецепт та програма «Доступні ліки»
  • Аптеки та конкуренція

Організаційний внесок за одного учасника  5500 грн. (без ПДВ).

Система знижок:

рання реєстрація (при подачі заявки до 16.11.2018 р.) – знижка 20%
колективна знижка* (за участі більше ніж одного представника): для всіх учасників, крім першого – знижка 10%.

*Знижки не сумуються!

Контакти організаторів: Юлія Гуленко, менеджер конференцій ТОВ «УкрКомЕкспо»; тел./факс: +38 044 585 97 10, внутр. 313; моб. 099 613 49 63; e-mail: yuliya.gulenko@morion.ua.

 

 

2017

Громадська спілка «Аптечна професійна асоціація України (АПАУ)» запрошує всіх зацікавлених осіб взяти участь в одній з головних подій року у сфері аптечного рітейлу в Україні, а саме в «Аптечному саміті України — 2017», який відбудеться:

  • 7 грудня 2017 р.
  • «Mercure Kyiv Congress Centre», вул. Вадима Гетьмана, 8

Традиційно в кінці року Аптечна професійна асоціація України збирає всіх гравців фармринку: керівників і представників аптечних компаній та мереж, виробників і дистриб’юторів фармацевтичної продукції, профільних громадських об’єднань, державних регуляторних органів, засобів масової інформації та інших фахівців, аби обговорити сучасні тенденції розвитку галузі, обмінятися інсайдом щодо ринку і виробити стратегію розвитку фармації на найближче майбутнє. Цього разу ця подія співпала в часі з десятиріччям діяльності АПАУ.

Програма

На «Аптечному саміті України–2017» разом з представниками всіх сегментів ринку планується підсумувати зроблене в 2017 році та обговорити очікування від 2018 року. Зміни в законодавстві та регуляторній політиці, нова редакція Закону «Про лікарські засоби», введення QR кодів, питання контролю та якості лікарських засобів, виконання Програми «Доступні ліки», медична реформа, спільні проблеми та різні підходи до їх вирішення – саме про це йтиме мова в ході Аптечного саміту.

Запрошені учасники

До участі в заході запрошуються представники Адміністрації Президента, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, МОЗ, Держпродспоживслужби та інших органів виконавчої влади.

Цікаві спікери, конструктивні діалоги, прес-брифінги, неформальне спілкування та багато неочікуваних сюрпризів – все це «Аптечний Саміт України – 2017».

Учасники заходу матимуть можливість налагодити нові професійні контакти, обмінятися досвідом, отримати інформацію про новинки й головні тенденції в фармгалузі, що є цінними та корисними у професійній діяльності.

Щодо участі в Саміті звертайтеся:

  • Тел/факс + 38 044 585 97 10 ( внутр. 312),
  • Моб. + 38 050 443 14 34 (Павло Кішко) та
  • е-mail: kishko@morion.ua
Advertisements