ТОВ «Кусум Фарм»

kusum_logoТОВ «Кусум Фарм» – сучасне підприємство з виробництва нестерильних лікарських засобів у твердих дозованих та рідких нестерильних лікарських формах для перорального застосування.

Будівництво заводу «Кусум Фарм» розпочалося у 2005 році після придбання об’єкту незавершеного будівництва у місті Суми. У серпні 2009 року завод було введено в експлуатацію.

Загальна площа заводу – 5,4 га, з яких виробничий корпус займає 2 250 м2, склад – 2 740 м2, адміністративний корпус та відділи контролю за забезпечення якості – 1 400 м2.

На заводі «Кусум Фарм» виробляють генеричні лікарські засоби різних фармакологічних груп, багато з яких у минулому були відсутні на фармацевтичному ринку України. Слід підкреслити, що лікарські засоби, які виробляються на заводі – це сучасні високоефективні та безпечні генеричні препарати. Багато препаратів мають модифіковану систему доставки.

Фармацевтична компанія «Кусум Фарм» спеціалізується на розробці та виробництві лікарських засобів, призначених для лікування пацієнтів із серцево-судинними, гастроентерологічними та ендокринними (зокрема, цукровий діабет) захворюваннями. Як відомо, ці захворювання є найбільш поширеними в Україні.

Так, на сьогодні в МОЗ України вже зареєстровано більше 60 лікарських засобів виробництва ТОВ «Кусум Фарм».

На заводі встановлено сучасне обладнання для виробництва твердих та рідких лікарських форм препаратів (таблетки, вкриті та не вкриті оболонкою; суспензії, капсули, гранули) та сучасне пакувальне обладнання, яке дозволяє пакувати препарати у блістери, стрипи, саше, флакони.

Продукція ТОВ «Кусум Фарм» в основному орієнтована на ринок України та країн СНД. Виробництво заводу ліцензовано Державною службою з лікарських засобів України.

На підприємстві розроблено та впроваджено систему забезпечення якості відповідно до вимог EU GMP / GLP, що дозволяє випускати якісні, ефективні та безпечні препарати згідно з міжнародними стандартами на всіх етапах виробництва, включаючи контроль якості сировини та вихідних матеріалів, упаковки, проміжних та кінцевих продуктів виробництва.

Для належного проведення контролю якості продукції фізико-хімічна та мікробіологічна лабораторії відділу контролю якості оснащенні сучасним контрольно-аналітичним обладнанням, яке дозволяє проводити інструментальне тестування показників якості: рідинними хроматографами, газовим хроматографом, приборами для проведення фармако-технологічних випробувань твердих лікарських форм (розчинення, розпадаємість, стираність, стійкість до роздавлювання та ін.), ІЧ- та УФ-спектрофотометрами, титраторами, рН-метрами, віскозиметрами, мікроскопами та іншим обладнанням.

Відділ контролю якості ТОВ «Кусум Фарм» пройшов атестацію Державної служби з лікарських засобів України.

На заводі організовано службу фармаконагляду, яка здійснює об’єктивний належний моніторинг за безпекою лікарських засобів власного виробництва згідно з діючими в України нормативними документами, а також з міжнародними вимогами.

Основою успіху компанії є якість, ефективність та безпека фармацевтичної продукції, що виробляється, високий рівень стандартів якості та стандартів у бізнесі, належний рівень сервісу для кінцевих споживачів.

Advertisements